skrine a komody asko - nábytok

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 100 z 761 celkom
Komoda Chalet, 81 cm, dub sonoma%
Čarovnú atmosféru vidieckeho štýlu prináša komoda o šírke 81 cm z kolekcie Chalet, v dekore dub sonoma. Úchyty s efektom patiny sú elegantným štýlovým prvkom.
169,90 EUR
Detail ponuky
Komoda s prebaľovacím pultom Cariba, dub san remo/biela%
Praktická komoda s prebaľovacím pultom z programu Cariba v kombinácii dekoru dub san remo a bielej farby.
229,90 EUR
Detail ponuky
Kúpeľňová závesná skrinka California, biela/šedý dub%
Kúpeľňová závesná skrinka z radu California v kombinácii bielej farby a dymovo sivého duba prakticky poslúži v moderne i klasicky zariadenej kúpeľni.
42,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská zásuvková skrinka Bianka 60D3S, 60 cm%
Dolná kuchynská zásuvková skrinka so šírkou 60 cm z programu Bianka v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predné plochy v bielom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Bianka m... Viac informácií
199,90 EUR
Detail ponuky
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Spice, lesklá biela%
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo z radu Spice sa vyznačuje lesklými bielymi povrchmi s extravagantnou profiláciou a ideálne sa hodí do nadčasovo zariadenej kúpeľne.
124,90 EUR
Detail ponuky
Úzka skriňa MOBI 3%
Program nábytku Mobi má nápadito riešenú konštrukciu v bielo-žltej kombinácii farieb. Hodí sa pre zariaďovanie akejkoľvek izby. Úzka skriňa.
119,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Carlos, dub artisan, 152 cm%
Šatníková skriňa so šírkou 152 cm v dekore dub artisan, ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
299,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Skriňový nadstavec Bremen, 136 cm, dub san remo%
Skriňový nadstavec z obľúbenej série Bremen v dekore dub san remo. Obsahuje 3 dvere.
95,90 EUR
Detail ponuky
Komoda s 5 zásuvkami Carlos, dub artisan, 75 cm%
Komoda s 5 zásuvkami o šírke 75 cm v dekore dub artisan ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
125,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská skrinka Irma SSD40.82, biela/dub sonoma%
Dolná kuchynská skrinka so šírkou 40 cm dokonale dopĺňa funkčný priestor v malej kuchyni. Nábytok vyrobený v kombinácii bielej farby a dekoru dub sonoma. Vrátane zásuvky a pracovnej dosky.
54,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa TWIN A6P93-2725%
Jednoduchosťou so všestranným využitím sa vyznačuje skriňa zo série Twin. V dekore dub Sonoma/biela, 4 dvere a 2 zásuvky.
269,90 EUR
Detail ponuky
Horná kuchynská skrinka Tiago KHW100, dub sonoma/šedá, šírka 100 cm%
Horná kuchynská skrinka so šírkou 100 cm z moderného kuchynského programu Tiago - útulnú kombináciu dekoru dub sonoma a šedej farby dopĺňa úchyt v šedom alu prevedení. Elementy kuchynského programu Ti... Viac informácií
62,90 EUR
Detail ponuky
Úzká komoda Mega 139, buk%
Úzka komoda z programu Mega v dekore buk - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si tak dom... Viac informácií
79,90 EUR
Detail ponuky
Kúpeľňová vyššia skrinka Spice, lesklá biela%
Kúpeľňová vyššia skrinka z rady Spice sa vyznačuje lesklými bielymi povrchmi s extravagantnou profiláciou sa ideálne hodí do nadčasovo zariadenej kúpeľne.
149,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa IMPERIAL AN666.5I11%
Priestranná skriňa s kvalitnou konštrukciou o šírke 280 cm. Dubový dekor, 3 posuvné dvere a veľké zrkadlo uprostred, ktoré opticky zväčšuje okolitý priestor.
599,90 EUR
Detail ponuky
Široká komoda Canyon 876%
Široká komoda z modelového radu Canyon - nábytok tradičného vzhľadu v útulnom medovom odtieni drevodekoru dub. Široké rámy a profilácie predných plôch navyše pôsobia masívne. Kombináciou jednotlivých ... Viac informácií
459,90 EUR
Detail ponuky
Komoda so 4 zásuvkami Carlos, dub artisan, 75 cm%
Komoda so šírkou 75 cm so 4 zásuvkami v dekore dub artisan, ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
109,90 EUR
Detail ponuky
Skrinka nad práčku/toaletu OLBIA%
Maximálne využitie priestoru nad práčkou či toaletou umožňuje táto praktická úložná skrinka so špeciálne prispôsobenou konštrukciou.
69,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Šatníková skriňa Starlet Plus, 200 cm%
Šatníková skriňa z kolekcie Starlet s lesklo bielymi plochami osloví všetkých, ktorí majú radi moderný čistý dizajn. Konštrukcia skrine o šírke 200 cm ponúka ľahko prístupný úložný priestor za dvomi p... Viac informácií
449,90 EUR
Detail ponuky
Komoda ROMANCE 4%
Romantické kúzlo nábytku v elegantnom vidieckom štýle podtrhujú dekoratívne reliéfy predných plôch a kombinácie bieleného sibírskeho smrekovca s útulnými tónmi dubového drevodekoru.
219,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Šatníková skriňa Gandra%
Moderná skriňa zo série Gandra ponúka veľký vnútorný priestor a posuvné dvere so zrkadlom, ktoré oceníte napríklad pri obliekaní a skúšaní šiat.
529,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Široká komoda Nagore%
Užite si nevšednú atmosféru domova s nábytkom, ktorý zaujme už na pohľad - široká komoda v imitácii tmavého šedého betónu a masívnych dubových dosiek je inšpirovaná mestským industriálnym štýlom.
249,90 EUR
Detail ponuky
Vysoká skrinka Planet 7%
Vysoká skrinka z programu Planet - kombinácia svetlého dubového dekoru, bielej a morskej modrej farby vyzerá zaujímavo. Nábytok je tak ideálny pre zariadenie detskej alebo študentskej izby, prípadne i... Viac informácií
135,90 EUR
Detail ponuky
Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru One ES60ER, biely lesk, šírka 60 cm%
Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru so šírkou 60 cm v prevedení biely vysoký lesk z kuchynského programu ONE. Pravá kvalitná kuchyňa, ktorú si možno ľahko naplánovať z pohodlia vášho domova, kombinujt... Viac informácií
65,90 EUR
Detail ponuky
Skriňa WINNIE 923E%
Program Winnie je vhodný nielen pre zariaďovanie izieb pre mladých teenegerov a deti. Dubový dekor dopĺňajú biele plochy.
279,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská skrinka Karmen 60D, 60 cm%
Dolná kuchynská skrinka so šírkou 60 cm z programu Karmen v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predné plochy v krémovom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Karmen môžete me... Viac informácií
65,90 EUR
Detail ponuky
Široká komoda Fun plus, s osvetlením%
Moderná biela široká komoda s osvetlením v kombinácii s dubovým drevodekorom pre príjemný domov inšpirovaný prírodou. Štýlové aplikácie s optikou rozpraskaného dreva vytvárajú skvelý kontrast a zaujme... Viac informácií
449,90 EUR
Detail ponuky
Vysoká skrinka SPEED GE 50-50%
Základný program kuchynských skriniek, z ktorých možno zostaviť kuchyňu. Vyznačuje sa jednoduchosťou a nízkou cenou.
89,90 EUR
Detail ponuky
Komoda GP 03%
Komoda v minimalisticky ladenom štýle prakticky poslúži v priestore moderného i klasicky zariadeného bytu.
139,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Cartago, posuvné dvere%
Šatníková skriňa z exkluzívnej kvalitnej kolekcie Cartago spája dubový drevodekor a moderný biely vysoký lesk. Vytvára svetlú a útulnú atmosféru pre trendové spálne.
529,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská skrinka Tiago US100, dub sonoma/šedá, šírka 100 cm%
Dolná kuchynská skrinka so šírkou 100 cm z moderného kuchynského programu Tiago - útulna kombinácia dekoru dekoru dub sonoma a šedej farby dopĺňa úchyt v šedom alu prevedení. Elementy kuchynského prog... Viac informácií
139,90 EUR
Detail ponuky
Rohová skriňa TEX 1%
Program Tex v dekore bielenej borovice je vhodný pre vybavenie akejkoľvek izby: pre deti, mladistvých i dospelých. Rohová skriňa.
379,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Vincent AS-08, dub wotan%
Úzka 2-dverová skriňa na kabáty, ktorá poslúži dobre v malých predsieňach alebo šatniach. V dekore dub Wotan.
82,90 EUR
Detail ponuky
Komoda Lilly 10, dub sonoma%
Menšia komoda zo série Lilly má 2 dvere a vďaka svojim rozmerom nájde svoje miesto takmer všade. V dekore dub sonoma.
32,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská skrinka Grey 80D, 80 cm%
Dolná kuchynská skrinka so šírkou 80 cm z programu Grey v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predné plochy v šedom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Grey môžete medzi seb... Viac informácií
84,90 EUR
Detail ponuky
Rohová šatníková skriňa Nano 1%
Šatníková skriňa Nano poskytuje praktický úložný priestor a zaujme jeho vzhľad v kombinácii útulného dubového dekoru a grafitovej farby. Je vhodný pre vybavenie miestnosti detí, tínedžerov a dospelých... Viac informácií
399,90 EUR
Detail ponuky
Viacúčelová skriňa Nitro 3DW, biela%
Univerzálna viacúčelová skriňa v bielej farbe môže byť využitá v akejkoľvek miestnosti. Vnútorný priestor s policami a šatníková tyč pre prehľadné univerzálne ukladanie vecí v domácnosti.
129,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Carlos, dub sonoma, 152 cm%
Šatník o šírke 152 cm v dekore dub sonoma ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
299,90 EUR
Detail ponuky
Vysoká kuchynská skriňa Avila GE50, dub lancelot / krémová, šírka 50 cm%
Vysoká kuchynská skrinka so šírkou 50 cm z moderného kuchynského programu Avila - útulnú kombináciu dekoru dub lancelot a svetlo krémovú farbu, dopĺňa kontrastne čierny úchyt. Elementy kuchynského pro... Viac informácií
169,90 EUR
Detail ponuky
Komoda IDA 03%
Séria priestranných komôd Ida je typická decentným prúžkom na dverách. Komoda 2-dverová so zásuvkami v dekore dub Canyon/biela.
92,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Carlos, šedý betón, 150 cm, posuvné dvere%
Šatník o šírke 150 cm s 2 posuvnými dverami v imitácii šedého betónu ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
399,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo California, biela/šedý dub, 2 dvere%
Kúpeľňová 2-dverová skrinka pod umývadlo z radu California v kombinácii bielej farby a dymovo sivého duba prakticky poslúži v moderne i klasicky zariadenej kúpeľni.
45,90 EUR
Detail ponuky
Nízká komoda Canyon 872%
Nízka komoda z modelového radu Canyon - nábytok tradičného vzhľadu v útulnom medovom odtieni drevodekoru dub. Široké rámy a profilácie predných plôch navyše pôsobia masívne. Kombináciou jednotlivých d... Viac informácií
359,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Set políc do skrine 88 cm
Set políc o šírke 88 cm pre vnútorné vybavenie skríň s posuvnými dverami. Set obsahuje 3 kusy políc. Police je možné kombinovať len so skriňami, u ktorých je táto polica uvedená ako združený produkt.
49,90 EUR
Detail ponuky
Horná kuchynská skrinka Karmen 80 G-72, 80 cm%
Horná kuchynská skrinka so šírkou 80 cm z programu Karmen v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predné plochy v krémovom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Karmen, môžete m... Viac informácií
79,90 EUR
Detail ponuky
Barová komoda Kashmir K43%
Barová komoda z romantickej kolekcie Kashmir upúta na pohľad. Horná tvarovaná rímsa, široké orámovanie aj svetlo krémové tóny dekoru bielenej borovice spolu vytvárajú pôsobivú atmosféru. Nábytok je id... Viac informácií
329,90 EUR
Detail ponuky
Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru Grey 60DG, 60 cm%
Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru so šírkou 60 cm z programu Grey v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predná plocha v šedom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Grey môže... Viac informácií
54,90 EUR
Detail ponuky
Komoda STONE SB%
Nechajte sa inšpirovať módnymi trendmi v kombinácii imitácie betónu a bielej farby. Nábytok tak dokonale doplní moderne zariadený interiér.
199,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Clair, posuvné dvere%
Šatníková skriňa so zrkadlom z radu Clair pre zariadenie modernej, útulnej a funkčnej spálne. Kombinácia prirodzených dubových odtieňov a šedej farbe pôsobia príjemne.
439,90 EUR
Detail ponuky
Vysoká kombinovaná komoda Mega 58, biela%
Vysoká kombinovaná komoda z programu Mega v bielom dekore - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vy... Viac informácií
99,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Rosenheim, 181 cm%
Šatníková skriňa so 4 otočnými dverami s celkovou šírkou 181 cm z kolekcie Rosenheim - vychutnajte si romantické čaro bieleho nábytku s nádychom vidieckeho štýlu. Dekoratívne rámy, univerzálnosť biele... Viac informácií
359,90 EUR
Detail ponuky
Horná kuchynská skrinka Vigo 60G-72, dub lancelot/bílý lesk, šířka 60 cm%
Horná kuchynská skrinka so šírkou 60 cm v prevedení biely vysoký lesk a dub lancelot z kuchynského programu Vigo. Kuchyňu možno ľahko naplánovať z pohodlia Vášho domova s možnosťou kombinácie elemento... Viac informácií
59,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Bernau, 271 cm, dub stirling / biela, otočné dvere%
Šatníková skriňa s otočnými dverami a zásuvkami s celkovou šírkou 271 cm z kolekcie Bernau - v trendovej kombinácii dubového drevodekoru a bielej farby. Kvalitné, moderné a prakticky riešený nábytok p... Viac informácií
529,90 EUR
Detail ponuky
Široká komoda Enjoy, grafit%
Široká úložná komoda v grafitovom prevedení z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou optikou a zároveň pôsobí v... Viac informácií
179,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Komoda Liverpool%
Komoda so šírkou 124 cm s otočnými dverami, zásuvkami a priehradkami z kolekcie Liverpool - moderný nábytok v duchu mestského industriálneho štýlu si obľúbia nielen mladí ľudia. Útulný dubový drevodek... Viac informácií
199,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Siegen, 271 cm, biely/sivý betón%
Šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom s celkovou šírkou 271 cm z kolekcie Siegen - pre zariadenie kvalitnej a funkčnej spálne, kde sa stretáva elegancia aj módny štýl. Čisté biele plochy dop... Viac informácií
589,90 EUR
Detail ponuky
Komoda Enrique%
Lesklo bielu komodu môžete ľubovoľne kombinovať s akýmikoľvek farbami a dekoráciami vo vašom interiéri.
249,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Komoda Capri K2, dub wotan/šedá%
Široká úložná komoda z dizajnovej kolekcie Capri. Nábytok s hnedými akcentmi drevodekoru a výraznými hrčami vytvorí dokonalé prostredie pre útulne zariadený domov.
259,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Jupiter, 207 cm, pieskový dub/biela%
Šatníková skriňa so širokými úchytkami pre ľahké uchopenie. Vyrobené v kombinácii bielej farby a pieskového duba s celkovou šírkou 207 cm.
269,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Mega 140, biela%
Šatníková skriňa z programu Mega v bielom dekore - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si... Viac informácií
369,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Planet 3%
Šatníková skriňa z programu Planet - kombinácia svetlého dubového dekoru, bielej a morské modrej farby vyzerá zaujímavo. Nábytok je tak ideálny pre zariadenie detskej alebo študentskej izby, prípadne ... Viac informácií
199,90 EUR
Detail ponuky
Široká zásuvková komoda Mega 39, dub sonoma%
Široká zásuvková komoda z programu Mega v dekore dub sonoma - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a ... Viac informácií
119,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská skrinka Grey 60D, 60 cm%
Dolná kuchynská skrinka so šírkou 60 cm z programu Grey v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predné plochy v šedom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Grey môžete medzi seb... Viac informácií
65,90 EUR
Detail ponuky
Široká zásuvková komoda Mega 39, čierna%
Široká zásuvková komoda z programu Mega v čiernej farbe - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytv... Viac informácií
119,90 EUR
Detail ponuky
Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru Karmen 60DG, 60 cm%
Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru so šírkou 60 cm z programu Karmen v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predná plocha v krémovom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Karm... Viac informácií
54,90 EUR
Detail ponuky
Set políc do skrine
Set políc pre vnútorné vybavenie skríň Calais a Madrano. Set obsahuje 3 kusy políc.
39,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa ATIK typ 54%
Program nábytku Atik vo vidieckom štýle si zamilujete. Dekoratívne frézované prvky, jedinečný vzhľad i precízne spracovanie radí tento model medzi najobľúbenejšie.
339,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Vysoká komoda s presklením Landwood 53%
Vysoká komoda s presklením z programu Landwood - tradične biely nábytok s okrasnou rímsou v romantickom vidieckom štýle. Vytvárajte si tak ľahko pôvabné interiery s nádychom tradície a kúzlom atmosfér... Viac informácií
349,90 EUR
Detail ponuky
Zásuvková komoda Carlos 753S, dub artisan, výška 80 cm%
Zásuvková komoda s výškou 80 cm v dekore dub artisan, obsahuje 3 zásuvky a ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
79,90 EUR
Detail ponuky
Komoda CAMPARI CK90%
Komoda z elegantného programu Campari je vyrobená v kombinácii divokého dubu a krémového lesku. Dekoratívna vodorovná lišta s vyfrézovanou profiláciou pridáva na zaujímavosti.
179,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa s otočnými dverami Coventry, 225 cm, dub artisan/antracitová oceľ%
Moderná šatníková skriňa z programu Coventry o šírke 225 cm obsahuje otočné dvere, zrkadlá i zásuvky. Vyrobená v pôsobivej kombinácii útulného drevodekoru dub artisan s imitáciou antracitovej brúsenej... Viac informácií
499,90 EUR
Detail ponuky
Komoda Rondo, biela%
Komoda Rondo zaujme elegantným zaoblením predných hrán a je univerzálne využiteľná v každej miestnosti bytu. Obsahuje dvere i stredové zásuvky, vyrobená v celobielom prevedení.
79,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Nástenná skrinka s regálom Faro%
Nástenná skrinka s regálom z kolekcie Faro v trendovom severskom štýle zaujme na pohľad. Členitú konštrukciu dopĺňa kombinácia duba s bielymi plochami. Nábytok je vhodný pre vybavenie izby všetkých ve... Viac informácií
59,90 EUR
Detail ponuky
Horná rohová kuchynská skrinka Grey 60NAR%
Horná rohová kuchynská skrinka z programu Grey v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Predné plochy v šedom vysokom lesku. Rôzne elementy kuchynského programu Grey môžete medzi sebou ľubovo... Viac informácií
109,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská skrinka Iconic 80D2F, buk iconic / biely lesk, šírka 80 cm%
Dolná kuchynská skrinka so šírkou 80 cm - moderný a elegantný kuchynský nábytok z programu Iconic v decentnom kontraste bielej farby s dekorom buk iconic, presvetlí priestor vašej kuchyne. Elementy z ... Viac informácií
76,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Kúpeľňová skrinka so zrdkadlom Spice, LED osvetlenie%
Kúpeľňová skrinka so zrkadlom z radu Spice obsahuje praktické LED osvetlenie a ideálne sa hodí do nadčasovo zariadenej kúpeľne.
169,90 EUR
Detail ponuky
Komoda Nadja, dub sonoma%
Komoda z programu Nadja je vhodná pre vybavenie akejkoľvek spálne alebo izby - univerzálne elegantný nábytok osloví mladú aj staršiu generáciu. Vyrobená v dekore dub sonoma.
149,90 EUR
Detail ponuky
Nástenná skrinka Enjoy, dub artisan, 90 cm%
Nástenná skrinka so šírkou 90 cm v dekore dub artisan z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in.
49,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Bergen 1%
Šatníková skriňa so zásuvkou z programu Bergen - lesklo biely nábytok na kontrastne čiernych nohách z kovu vytvára zaujímavú optiku. Z jednotlivých elementov môžete ľahko zariadiť akúkoľvek izbu a dod... Viac informácií
249,90 EUR
Detail ponuky
Úzká komoda Island 85, dub ribbeck/biela%
Váš Úzka komoda v kombinácii drevodekore dub Ribbeck a bielej farby ľahko pasuje do mnohých interiérov. Obsahuje 2 dvere a vďaka šírke 74 cm nájde svoje miesto v každom kúte bytu.email bol preposlaný ... Viac informácií
89,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Mega 140, buk%
Šatníková skriňa z programu Mega v dekore buk - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si ta... Viac informácií
369,90 EUR
Detail ponuky
Dolná kuchynská skrinka Avila US50, dub lancelot / krémová, šírka 50 cm%
Dolná kuchynská skrinka so šírkou 50 cm z moderného kuchynského programu Avila - útulnú kombináciu dekoru dub lancelot a svetlo krémovej farby, dopĺňa kontrastne čierny úchyt. Elementy kuchynského pro... Viac informácií
99,90 EUR
Detail ponuky
Skriňa so zásuvkami Mega 76, dub sonoma%
Skriňa so zásuvkami z programu Mega v dekore dub sonoma - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte Medzi sebou jednotlivé diely a vytv... Viac informácií
219,90 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Carlos, dub artisan, 100 cm%
Šatníková skriňa so šírkou 100 cm v dekore dub artisan, ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
199,90 EUR
Detail ponuky
Komoda TABLO TA7%
Nápaditý program nábytku Tablo zaujme svojimi povrchmi s originálnou imitáciou tlačeného písma zo slávneho šifrovacieho stroja enigma.
145,90 EUR
Detail ponuky
Kúpeľňová vysoká skrinka Spice, lesklá biela%
Kúpeľňová vysoká skrinka z rady Spice sa vyznačuje lesklými bielymi povrchy s extravagantnou profiláciou a ideálne sa hodí do nadčasovo zariadenej kúpeľne.
179,90 EUR
Detail ponuky
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Porto, dub sonoma/biela%
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo z radu Porto v obľúbenej kombinácii dub sonoma a bielej farby má ľahko udržiavateľné povrchy. Satinované sklo v ráme predných plôch pôsobí vzdušne a moderne. Vnútorný pr... Viac informácií
79,90 EUR
Detail ponuky
Široká vitrínová skrinka Riverside, dub, s osvetlením%
Široká vitrínová skrinka s osvetlením z programu Riverside - pôsobí masívne a so svojou prírodnou kresbou dubového dekoru vytvára útulnú atmosféru.
370,00 EUR
Detail ponuky
Šatníková skriňa Vincent AS-08, vintage optika dreva%
Úzka 2-dverová skriňa na kabáty, ktorá poslúži dobre v malých predsieňach alebo šatniach. Vyrobená vo vintage optike drevených dosiek a dokonale doplní štýlovo zariadený byt.
99,90 EUR
Detail ponuky
Kúpeľňová závesná skrinka Poseidon, dub Sonoma%
Kúpeľňová závesná skrinka z rady Poseidon v kombinácii satinovaného skla a dekoru dub Sonoma príjemne zútulnia priestor kúpeľne.
55,90 EUR
Detail ponuky
Horná kuchynská skrinka One EH60, ľavá, biely lesk, šírka 60 cm%
Horná kuchynská skrinka so šírkou 60 cm s ľavými dverami v prevedení biely vysoký lesk z kuchynského programu ONE. Pravá kvalitná kuchyňa, ktorú si možno ľahko naplánovať z pohodlia vášho domova, komb... Viac informácií
75,90 EUR
Detail ponuky
Skriňa Greta, dub sonoma%
Šatníková skriňa o šírke 200 cm - kombinácia posuvných dverí, otočných dverí, zrkadiel a zásuviek prakticky poslúži a umožní prehľadne ukladať ošatenie aj drobné prádlo. V dekore dub sonoma.
359,90 EUR
Detail ponuky
Skrinka Mega 22, dub sonoma%
Skrinka z programu Mega v dekore dub sonoma - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si tak ... Viac informácií
69,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Zásuvková komoda Westphalen 4%
Zásuvková komoda z nadčasovej bielej série Westphalen je charakteristická profilovaným úchytom v zaoblenom tvare. Obsahuje celkom 4 praktické zásuvky a má celkovú šírku 41 cm.
74,90 EUR
Detail ponuky
Skrinka Mega 22, čierna%
Skrinka z programu Mega v čiernej farbe - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si tak doma... Viac informácií
69,90 EUR
Detail ponuky
Zásuvková komoda Mega 34, buk%
Zásuvková komoda z programu Mega v dekore buk - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si ta... Viac informácií
95,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Šatníková skriňa Rasant Extra, 168 cm, dub sonoma/šedá%
Praktická šatníková skriňa so šírkou 168 cm v kombinácii dub sonoma/ sivá. Za 4 otočnými dverami a v 4 zásuvkách, ponúka úložný priestor pre každú spálňu, šatňu alebo komoru.
239,90 EUR
Detail ponuky
Skrinka Mega 22, buk%
Skrinka z programu Mega v dekore buk - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si tak doma pr... Viac informácií
69,90 EUR
Detail ponuky
Komoda so 3 zásuvkami Carlos, biela, 120 cm%
Komoda so šírkou 120 cm s 3 zásuvkami v bielej farbe, ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
129,90 EUR
Detail ponuky
Nové
Šatníková skriňa Click, 135 cm, biela/dub sonoma%
Praktická 3-dverová šatníková skriňa so zrkadlom obsahuje kombináciu veľkých i malých zásuviek. Vyrobená v kombinácii bielej farby a dub sonoma.
259,90 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky ASKO - NÁBYTOK

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku ASKO - NÁBYTOK. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore